Vakantiehuis Les Arondes

  • 5

  • 3

  • 2

  • Géén

  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Omheinde tuin
  • Internettoegang

v.a. €1.250

Al 76 keer bekeken deze week Beschikbaarheid en prijzen

Over deze woning

Deze authentieke tabaksschuur werd omgetoverd in een mooie en comfortabele woning, gelegen in een rustige en gezellige buurt. Dit charmant vakantiehuis heeft een toffe tuin waar het heerlijk relaxen is en een zwembad dat exclusief beschikbaar is voor de huurders.

Beschikbaarheid

ma di wo do vr za zo
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Beschikbare aankomstdatum

Gekozen aankomstdatum

Gekozen verblijfsduur

Prijs van het verblijf

1 week

Van zaterdag 22 juni 2024 (vanaf 16u)
Tot zaterdag 29 juni 2024 (tot 9u)

Huurprijs €1.250,00

  • Water
  • Keukenhanddoeken

Dossierkosten €45,00

Totaalprijs €1.295,00

Verplicht

Schoonmaak
€50,00
Verblijfstaks
max €6,19 / volwassene / nacht

Optioneel

Lakens
€11,00 per bed
Handdoeken
€6,00 per set handdoeken
Verwarming
€100,00 per week
Babybed
GRATIS
Kinderstoel
GRATIS
Verwarming zwembad
€100,00 per week

Niet toegelaten

  • Elektrische wagen laden via stopcontact

Waarborg
€300,00

Foto's

Beschrijving

Groot overdekt terras (45m²) met tuinmeubels, barbecue en 6 ligzetels aan het zwembad. Living met zithoek, satelliet TV, CD, DVD en canapé-bed (140 cm). Ingerichte keuken met 2 frigos waarvan 1 met diepvries, inductiekookplaat, elektrische oven, dampkap, microgolfoven, vaatwasmachine, Nespresso, mixer, strijkijzer en stofzuiger.

bijkomende info

  • internet WIFI
  • petanquebaan
  • zwembadverwarming in juni en september
  • de eigenaar heeft een hond (labrador)
  • kinderbed (type reisbed) en houten kinderstoel beschikbaar
  • de eigenaar woont op hetzelfde domein en maakt enkel gebruik van het zwembad wanneer de huurders niet aanwezig zijn
  • lakens en handdoeken optioneel. handdoekenpakket bestaat uit 1 grote handdoek, 1 kleine handdoek en strandlaken.
  • elektrische wagen opladen is bij deze woning helaas niet mogelijk. Op 5 km van de woning (in het dorp) is een laadpaal voorzien

tips van de eigenaar

  • volleybalterrein, pétanquebaan en 2 fietsen ter beschikking
  • een bezoekje waard: Rocamadour, Sarlat en St. Cirq Lapopie

3 slaapkamers en 2 badkamers:

  • bed 160 cm en badkamer met douche, lavabo en WC (gelijkvloers)
  • bed 140 cm (op verdieping langs afzonderlijke ingang)

  • badkamer met douche, lavabo en WC
  • 2 WC's apart

terrein:

  • woning: 120m²/ (omheind) terrein: 1ha
  • verwarmd zwembad: 10mx5m 2m diep met trapgedeelte en beveiligd met alarm

verwarming:

  • elektrische verwarming

Faciliteiten

  • Zwembad
    • Open van 15-06 Tot 10-09
    • Verwarmd
  • Omheinde tuin
  • Huisdieren
  • Buitenkeuken
  • Vaatwasmachine
  • BBQ/Plancha
  • Airconditioning
  • Internettoegang
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Tafeltennis
  • Petanqueterrein
  • TV Vlaanderen
  • Satelliet TV

Locatie

  • Hoogte: 180m
  • Fietsverhuur: 5km
  • Natuurlijk water: 5km
  • Supermarkt: 5km
  • Manege: 5km
  • Tennis: 5km

Beoordelingen

Les Arondes heeft 5 beoordelingen en kreeg een gemiddelde gastwaardering van:

9.5

Familie Pauwels Bezocht in juli 2023

De woning heeft alles wat je nodig heb om volledig tot rust te komen en dicht bij de natuur te staan. Zonder al te veel snufjes, maar alles wat je wenst of nodig is, is beschikbaar. De keuken is uitgerust met degelijk materiaal. De schuur is heel ruim om elkaar niet in de weg te lopen, moest dat nog niet voldoende zijn, dan heb je nog een kanjer van een domein om even rond te dwalen. Onze totale score ligt iets lager omdat de matras voor ons te zacht lag, maar dit is uiteraard iets heel persoonlijks. Laat dit jullie zeker niet beïnvloeden als jullie deze prachtige tabakschuur willen huren. We hebben immers meer dan goed geslapen alleen al door de rust en kalmte van de natuur en omgeving. Ann en Alain doen er alles aan om het iedereen naar zijn zin te maken en helpen je met alles waar je nood aan hebt, met heel veel respect voor de privacy. Het zwembad wordt dagelijks grondig gepoetst, wij hebben nog nooit zo’n proper zwembad gezien. Wij hebben als gezin meer dan genoten van onze 2 weken vakantie en ook van de lieve uitbaters, en komen zeker nog eens terug!

8.8

Familie Deliaert Bezocht in juli 2023

Zeer mooi gerestaureerde charmante schuur met frisse kamers en toiletten. Goed uitgeruste keuken mét afwasmachine, gewone koffiezet én zelfs Nespresso automaat ! De koelkast heeft zelfs een ruim vriesvak! Overdekt terras in de schuur met een lounge hoek. Eveneens kan je buiten ontbijten onder een zalige schaduwboom. Ook de tuin is gezellig en prachtig onderhouden. Chillen kan je op één van de ligbedden aan het verwarmde zwembad. Je bevindt je hier als het ware in een klein paradijsje in een rustig dorpje met wandelpaden en slechts op max 8minuten rijden van Gourdon waar je alle grote supermarkten kan terugvinden. Je hoeft geen pétanqueballen of badmintonracketten mee te nemen, alles is hier voorradig en voor diegene die niet sportief zijn... ook Wifi! Tot slot Anne en Alain zijn zeer vriendelijke mensen die je hartelijk verwelkomen en zijn heel gastvrij en behulpzaam. Informeer je bij hen voor een kanotrip of een lekker restaurant en zij doen het nodige ... TOP - Wij komen zeker terug !!!!

10

Familie Goedertier Bezocht in juni 2023

Heerlijk verblijf in deze knap gerenoveerde tabakschuur waar alles aanwezig was wat nodig is. Het zwembad is een groot pluspunt in de tuin waar het heerlijk vertoeven was .

9.9

Familie Loozen Bezocht in augustus 2022

Een zalige, rustige plek waar je kan 'thuiskomen' en ontspannen na een dag rondtrekken in de prachtige streek! De warme, aangename en enthousiaste eigenaars geven nog wat meer gloed aan de vakantie.

9.2

Familie Leenders Bezocht in juli 2022

Mooi en verzorgd vakantiehuis met een kindvriendelijk omgeving.

9.7

Wij bezoeken elke woning persoonlijk

Dé Zuid-Frankrijk specialist

Altijd bereikbaar tijdens je vakantie

Gemiddelde waardering van 8.8/10.