Vakantiehuis Lapopie

  • 8

  • 4

  • 2

  • toegelaten

  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Omheinde tuin
  • Internettoegang

v.a. €688

Al 29 keer bekeken deze week Beschikbaarheid en prijzen

Over deze woning

Lapopie is een mooie, alleenstaande woning, in het hart van het Nationaal Park van de Quercy. De woning bevindt zich op slechts 2 km van het dorpscentrum van St Cirq Lapopie. Dit middeleeuwse dorp werd in 2012 verkozen tot lievelingsdorp van de Fransen. Geniet bij de Zuiderse temperaturen van een frisse duik in het zwembad of van een glaasje op het terras.

Beschikbaarheid

ma di wo do vr za zo
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Beschikbare aankomstdatum

Gekozen aankomstdatum

Gekozen verblijfsduur

Maak een keuze op de kalender.
Hulp nodig? Contacteer ons

Foto's

Beschrijving

Terras met tuinmeubels, 3 parasols, barbecue en 8 ligzetels bij het zwembad. Living met zithoek, TV, CD, DVD en kachel. Ingerichte keuken met spoelbak, grote frigo-diepvries, gasfornuis, oven, dampkap, microgolfoven, vaatwasmachine, koffiezet, mixer, strijkijzer en stofzuiger. Wasmachine. 6 autostaanplaatsen binnen op het domein, waarvan 2 overdekt.

bijkomende info

  • PROMOTIE 2023: 150€ korting bij verhuur van 4/7 tot 15/7
  • kinderbed: type reisbed met dikkere matras, lakentjes voorzien
  • plooibare kinderstoel, kinderbad
  • tafeltennis

tips van de eigenaar:

  • Tot slot, als je tijd hebt, raden wij u aan een boottocht te doen. Dit zal u toelaten om de prachtige vallei te bewonderen, vol met kleine dorpjes waarvan de een nog mooier dan de andere.
  • restaurant: La roue à Cabreret , le gourmet quercynois à St cirq lapopie .

4 slaapkamers en 2 badkamers:

  • bed 160 cm
  • bed 160 cm
  • 2 bedden 90 cm
  • 2 bedden 90 cm

  • badkamer met douche en lavabo
  • 2 WC's apart

terrein:

  • woning: 140m²
  • zwembad: 8mx4m 1,2m-1,4m diep, met trapgedeelte en buitendouche

verwarming:

  • centrale verwarming

Faciliteiten

  • Zwembad
    • Open van 01-06 Tot 15-09
  • Omheinde tuin
  • Huisdieren
  • Buitenkeuken
  • Vaatwasmachine
  • BBQ/Plancha
  • Airconditioning
  • Internettoegang
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Tafeltennis
  • Petanqueterrein
  • TV Vlaanderen
  • Alleenstaand huis

Locatie

  • Hoogte: 0m
  • Fietsverhuur: 2km
  • Natuurlijk water: 2km
  • Supermarkt: 2km
  • Manege: 15km
  • Tennis: 2km

Beoordelingen

Lapopie heeft 3 beoordelingen en kreeg een gemiddelde gastwaardering van:

8.8

Familie Beel Bezocht in juli 2023

Nette en ruime woning, in een prachtige streek Zowel binnen als buiten eerder eenvoudig ingericht, maar alles wat nodig is is aanwezig Mooi zwembad, prachtig uitzicht

9.1

Familie Zwaenepoel Bezocht in juli 2023

Hele mooie rustgevende omgeving. Historische dorpen in de buurt. Met de auto ben je snel bij een lokale bakker, een supermarkt of een restaurant. Heel groot huis met een groot en diep zwembad. Een schuur om de auto uit de zon te parkeren. Lakens en handdoeken zijn voorhanden. De aanwezigheid van een afwasmachine en wasmachine maakt het helemaal leuker. Alle accomodatie is in en rond het huis aanwezig. Dit was een TOPvakantie!

9.4

Familie Leterme Bezocht in september 2022

Goed voorzien qua inrichting om eten en drinken Oubollige inrichting

7.8

Wij bezoeken elke woning persoonlijk

Dé Zuid-Frankrijk specialist

Altijd bereikbaar tijdens je vakantie

Gemiddelde waardering van 8.8/10.