vakantiehuis Lapopie

  • 8 volwassenen

  • 4 slaapkamers

  • 2 badkamers

  • huisdieren
    toegelaten

over deze woning

Lapopie is een mooie, alleenstaande woning, gelegen op 2 km van het dorpscentrum, in het hart van het Nationaal Park van de Quercy en vlakbij St Cirq Lapopie. Dit middeleeuwse dorp herbergt vele historische monumenten en werd in 2012 verkozen tot lievelingsdorp van de Fransen. Duik zeker ook eens het zwembad in en geniet van een glaasje onder de Zuiderse temperaturen.

beschikbaarheid en prijzen
Deze woning werd afgelopen week 39 keer bekeken.   beschikbaarheid en prijzen

beschrijving

Terras met tuinmeubels, 3 parasols, barbecue en 8 ligzetels bij het zwembad. Living met zithoek, TV, CD, DVD en kachel. Ingerichte keuken met spoelbak, grote frigo-diepvries, gasfornuis, oven, dampkap, microgolfoven, vaatwasmachine, koffiezet, mixer, strijkijzer en stofzuiger. Wasmachine. 6 autostaanplaatsen binnen op het domein, waarvan 2 overdekt.

bijkomende info

  • kinderbed, kinderstoel, kinderbad
  • tafeltennis

tips van de eigenaar:

  • Tot slot, als je tijd hebt, raden wij u aan een boottocht te doen. Dit zal u toelaten om de prachtige vallei te bewonderen, vol met kleine dorpjes waarvan de een nog mooier dan de andere.
  • restaurant: La roue à Cabreret , le gourmet quercynois à St cirq lapopie .
4 slaapkamers en 2 badkamers:
  • bed 160 cm
  • bed 160 cm
  • 2 bedden 90 cm
  • 2 bedden 90 cm

  • badkamer met douche en lavabo

  • 2 WC's apart

terrein:
  • woning: 140m²
  • zwembad: 8mx4m 1,2m-1,4m diep, met trapgedeelte en buitendouche
verwarming:
  • centrale verwarming

faciliteiten

  • Zwembad
    • open van 01/06 tot 30/09
  • Omheinde tuin
  • Huisdieren
  • Buitenkeuken
  • Vaatwasmachine
  • BBQ-toestel
  • Airconditioning
  • Internettoegang
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Tafeltennis
  • Petanqueterrein
  • TV Vlaanderen
  • Alleenstaand huis

bijkomende info

  • tafeltennis

tips van de eigenaar:

omgeving

  • hoogte: 0m
  • Fietsverhuur: 2km
  • Natuurlijk water: 2km
  • Winkel: 2km
  • Manege: 15km
  • Tennis: 2km

richtprijzen

vanaf

€550

/ week

laagseizoen

oktober > mei

€69 p.p. / week

vanaf

€650

/ week

middenseizoen

juni & september

€81 p.p. / week

vanaf

€1.425

/ week

hoogseizoen

juli & augustus

€178 p.p. / week

Overtuigd van deze woning? Wees er snel bij   reserveer nu