Vakantiehuis Lapopie

  • 8

  • 4

  • 2

  • Toegelaten

  • Zwembad
  • BBQ/Plancha
  • Omheinde tuin
  • Internettoegang

v.a. €688

Al 49 keer bekeken deze week Beschikbaarheid en prijzen

Over deze woning

Lapopie is een mooie, alleenstaande woning, in het hart van het Nationaal Park van de Quercy. De woning bevindt zich op slechts 2 km van het dorpscentrum van St Cirq Lapopie. Dit middeleeuwse dorp werd in 2012 verkozen tot lievelingsdorp van de Fransen. Geniet bij de Zuiderse temperaturen van een frisse duik in het zwembad of van een glaasje op het terras.

Beschikbaarheid en periode

ma di wo do vr za zo
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Beschikbare aankomstdatum

Gekozen aankomstdatum

Gekozen verblijfsduur

Maak een keuze op de kalender.
Hulp nodig? Contacteer ons

Foto's

Beschrijving

Terras met tuinmeubels, 3 parasols, barbecue en 8 ligzetels bij het zwembad. Living met zithoek, TV, CD, DVD en kachel. Ingerichte keuken met spoelbak, grote frigo-diepvries, gasfornuis, oven, dampkap, microgolfoven, vaatwasmachine, koffiezet, mixer, strijkijzer en stofzuiger. Wasmachine. 6 autostaanplaatsen binnen op het domein, waarvan 2 overdekt.

bijkomende info

  • kinderbed, kinderstoel, kinderbad
  • tafeltennis

tips van de eigenaar:

  • Tot slot, als je tijd hebt, raden wij u aan een boottocht te doen. Dit zal u toelaten om de prachtige vallei te bewonderen, vol met kleine dorpjes waarvan de een nog mooier dan de andere.
  • restaurant: La roue à Cabreret , le gourmet quercynois à St cirq lapopie .

4 slaapkamers en 2 badkamers:

  • bed 160 cm
  • bed 160 cm
  • 2 bedden 90 cm
  • 2 bedden 90 cm

  • badkamer met douche en lavabo
  • 2 WC's apart

terrein:

  • woning: 140m²
  • zwembad: 8mx4m 1,2m-1,4m diep, met trapgedeelte en buitendouche

verwarming:

  • centrale verwarming

Faciliteiten

  • Zwembad
    • Open van 01/06 Tot 15/09
  • Omheinde tuin
  • Huisdieren
  • Buitenkeuken
  • Vaatwasmachine
  • BBQ/Plancha
  • Airconditioning
  • Internettoegang
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Tafeltennis
  • Petanqueterrein
  • TV Vlaanderen
  • Alleenstaand huis

bijkomende info

  • tafeltennis

tips van de eigenaar:

Locatie

  • hoogte: 0m
  • Fietsverhuur: 2km
  • Natuurlijk water: 2km
  • Supermarkt: 2km
  • Manege: 15km
  • Tennis: 2km

Beoordelingen

Dit vakantiehuis heeft geen recente beoordelingen.

Wij bezoeken elke woning persoonlijk

30 jaar ervaring

Altijd bereikbaar tijdens je vakantie

Gemiddelde waardering van 9.1/10.