Vakantiehuis Oustal

  • 6

  • 3

  • 1

  • Géén

  • Zwembad
  • BBQ-toestel
  • Omheinde tuin
  • Internettoegang

v.a. €600

Al 74 keer bekeken deze week
Boek nu je vakantie

Vakantiehuis Oustal

v.a. €600

Al 74 keer bekeken deze week Beschikbaarheid en prijzen
  • 6

  • 3

  • 1

  • Géén

  • Zwembad
  • BBQ-toestel
  • Omheinde tuin
  • Internettoegang

Over deze woning

Oustal is zeer rustig gelegen op een groot domein met een mooi aangelegd park. Deze gerestaureerde woning heeft een groot zwembad waar je volledig privé gebruik van kan maken. Je geniet er bovendien van een prachtig uitzicht.

Elke woning wordt persoonlijk bezocht.

Dé Zuid-Frankrijk specialist.

Jouw mening is belangrijk voor ons.

Gemiddelde waardering van 8.6/10.