vakantiehuis Oustal

  • 6 volwassenen

  • 3 slaapkamers

  • 1 badkamer

  • huisdieren
    niet toegelaten

over deze woning

Oustal is zeer rustig gelegen op een groot domein met een mooi aangelegd park. Deze gerestaureerde woning heeft een groot zwembad waar je volledig privé gebruik van kan maken. Je geniet er bovendien van een prachtig uitzicht.

beschikbaarheid en prijzen
Deze woning werd afgelopen week 82 keer bekeken.   beschikbaarheid en prijzen

beschrijving

Terras met tuinmeubels, 6 ligzetels, 2 parasols en barbecue. Salon met open haard, TV en radio-cassette. Grote eetkamer en ingerichte keuken met grote frigo-diepvries, gasfornuis met oven, dampkap, microgolfoven, vaatwasmachine, broodrooster, mixer, koffiezet, strijkijzer, stofzuiger, kinderstoel en wasmachine.

bijkomende info

  • kinderzwembad, schommel en glijbaan
  • kinderwagen
3 slaapkamers en 1 badkamer:
  • bed 140 cm
  • bed 140 cm en babybed
  • 2 bedden 90 cm

  • badkamer met douche, lavabo en WC

  • WC apart

terrein:
  • woning: 140m²/ terrein: 1 ha
  • zwembad: 10mx5m 1m-2,2m diep, beveiligd met omheining en dekzeil
verwarming:
  • centrale verwarming

faciliteiten

  • Zwembad
    • open van 02/06 tot 15/09
  • Omheinde tuin
  • Huisdieren
  • Buitenkeuken
  • Vaatwasmachine
  • BBQ-toestel
  • Airconditioning
  • Internettoegang
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Tafeltennis
  • Petanqueterrein
  • TV Vlaanderen
  • Geen inkijk
  • Omheind zwembad
  • Alleenstaand huis

bijkomende info

  • kinderwagen

omgeving

  • hoogte: 300m
  • Fietsverhuur: 15km
  • Natuurlijk water: 1km
  • Winkel: 0,8km
  • Manege: 10km
  • Tennis: 1km

richtprijzen

vanaf

€600

/ week

middenseizoen

juni & september

€100 p.p. / week

vanaf

€1.375

/ week

hoogseizoen

juli & augustus

€229 p.p. / week

Overtuigd van deze woning? Wees er snel bij   reserveer nu